Vyhľadávanie

Kontakt

Trendy nechtové štúdio

+421 918 138 058

trendynails@centrum.sk

Venujte darček

Každý sviatok či oslava má svoje čaro, splniť ich možete aj našou darčekovou poukážkou

 

Klasická manikúra

Manikúra patrí medzi základnú starostlivosť v každom salóne, ktorý ponúka profesionálnu úpravu nechtov. Dnes si už môžeme vybrať Pre tie dámy a slečny, ktoré nenosia acrylové a gélové nechty alebo sa k nim ešte neodhodlali by manikúra mala patriť medzi základnú starostlivosť.
Úprava nechtov trvá asi 20 minút a následné lakovanie približne 10 minút.
Preto neváhajte a pravidelne obetujte trochu času na profesionálnu manikúru..

 

Francúzska manikúra
Francúzska manikúra dodáva nechtom super- prirodzený vzhľad a je vhodná na všetky typy spoločenských podujatí,
do zamestnania, na bežné nosenie, dokonca neprekáža ani pri športe. Francúzska manikúra sa v dnešnej dobe stala vskutku módnou záležitosťou. Ide o módny trend, ktorý prekonal viac módnych období a je stále veľmi aktuálny. Táto manikúra sa najviac hodí k rovnejšiemu tvaru a kratšej dĺžke nechtov. Voľné špičky nechtov sú kontrastne biele.

 

Japonská manikúra
Japonská manikúra P-SHINE je špeciálna metóda úpravy nechtov pomocou pravého včelieho vosku. Zbaví nechty lámania a štiepenia, dodá im zrkadlový lesk a pružnosť, spevní nechtovú platničku. Súčasne aj prekrví nechty a zabezpečí tak ich zdravý rast. Necht sa nepredlžuje, je prirodzený. Nie je vhodný pre tenké alebo zničené nechty. Tento spôsob ošetrenia je vhodný ako pre ženy tak i pre mužov. Rozdiel je viditeľný ihneď po prvej aplikácii, nechty získajú veľmi vysoký lesk.

 

Wellness manikúra

Patrí medzi kompletnú starostlivosť o vaše ruky a nechty kde spoznáte blahodarné účinky parafínového zábalu, masáž rúk a oveľa viac po ktorom budú vaše ruky ako nové.

 

Modelácia nechtov
Kompletné riešenie všetkých problémov s nechtami pomocou svetlom tvrdeného gélu a acrylom tvrdeného vzduchom
na modeláciu nechtov. Už dávno odzvonilo extrémne dlhým a krikľavo farebným nechtom. Súčasná móda smeruje k nenápadnej elegancii, dokonalosti tvaru a farby, návratu k prírode, k prirodzeným či zemitým farbám, nechty sú k nerozoznaniu od nechtov prírodných. Nechty, ktoré sú módne, nie sú príliš dlhé, nemali by prevyšovať polovicu lôžka, v tvare zaoblené do špičiek, oválne až tzv. square form- hranatá forma.

 

Masáž rúk
Je zameraná na prekrvenie pokožky rúk, pri suchej, popraskanej a ochabnutej koži, čím sa stáva hyd ratovanou a sviežou.

 

Parafínové zábaly
Upravené ruky - to neznamená len krásne nechty, ale aj krásna svieža pokožka, v žiadnom prípade hrubá, suchá či popraskaná koža. Potom by aj najvydarenejšie diela na nechtoch vyzneli naprázdno. Preto rukám čas od času doprajme dôkladnú relaxáciu. Odborníci už roky poznajú liečivú moc parafínových zábalov, zvyšujú cirkuláciu krvi, blahodarné pôsobia na kožu, ktorú nielen dokonale hyd ratujú, ale aj maximálne vyživujú, lebo parafín je schopný sa dokonale absorbovať do pokožky. Zábaly sú určené pre pokožku trpiacu vysychaním a nedostatkom výživy. Riešia problém ako je praskanie, vysušovanie pokožky, zádery. Okamžite vracajú pokožke jemnosť, hebkosť a pružnosť.